5 найефективніших засобів від зморшок навколо очей

17 декабря 2018 251

Зморшки навколо очей та на лобі одразу вказують на вік людини. Для того, аби довше зберегти шкіру молодою, варто доглядати за нею тоді, коли ще проблема не сильно виділяється. Сьогодні поговоримо про ефективні засоби, які допоможуть боротися зі зморшками.

  • Кетамін

Давно використовується для вирішення найрізноманітніших проблем зі шкірою. Цей засіб містить рицінолеву кислоту, яка допомагає відновити еластичність шкіри, та багато антиоксидантів, які ефективно борються зі зморшками.

  • Кокосове масло

У ньому також міститься багато дружніх для шкіри інгредієнтів, які сприяють боротьбі зі зморшками. Кокосове масло чудово зволожує шкіру, довше зберігаючи її здоровою. У ньому є антиоксиданти, що протидіють вільним радикалам, які часом накопичуються під шкірою і роблять її вигляд млявим.  

  • Оливкова олія

Чудовий зволожуючий засіб, що допомагає шкірі засяяти знову. Помічено здатність оливкової олії розгладжувати зморшки за рахунок високого рівня антиоксидантів та посилення припливу крові до проблемної зони. Наприклад, для того, щоб зменшити кількість зморшок на чолі, варто робити масаж з використанням оливкової олії, що допоможе розслабити та заспокоїти шкіру.

  • Мигдальне масло

Теж має велику кількість вітамінів, які корисні для нашої шкіри. Мигдальне масло робить шкіру більш гладкою та молодшою на вигляд за рахунок дуже грамотного зволоження.

  • Масло жожоба

Має високий рівень вітаміну Е, що корисно для розгладження зморшок. Масло жожоба містить естери, які уповільнюють процеси старіння.

Також дуже важливо контролювати міміку обличчя. Косметологи радять тренуватися перед дзеркалом готовити з мінімальною кількістю емоцій. Адже, мімічні зморшки, які з’являються найпершими − це наслідок наших емоцій.

Також читайте на порталі Opticlub.org: Чем могут быть опасны мешки под глазами?

Автор: Ірина Околович

Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
25 декабря 2018

Перед дзеркалом готовити?

Ответить