5 причин негайно відвідати офтальмолога

13 августа 2019 450

Якщо це не надзвичайна ситуація, зустріч з офтальмологом не входить у ваш список справ. Або ще гірше, ви вже вдягаєте окуляри за рецептом, і ви бачите "просто добре", тому забуваєте про регулярний огляд. Що ж, ваші очі точно не те, що варто ігнорувати, а перевірка зору - це не раз у житті.

Якщо вам важко чітко бачити, варто негайно записатися на прийом до спеціаліста. Найбільш типовими причинами можуть бути короткозорість та далекозорість. Ви не можете вирішити цю проблему без офтальмолога. Проте, не лише поганий зір повинен спонукати перевірити сенсорний орган.

5 причин, які свідчать про те, що пора звернутися до офтальмолога.

  • Вам 40+

Регулярно перевіряти очі протягом життя - це дуже важливо. На жаль, ваше бачення не буде в найкращій формі завжди. Для тих, хто ніколи в житті не носив окулярів і їм більше ніж 40 років, випадкова перевірка - це розумна справа. Є велика ймовірність, що вам потрібні окуляри для читання.

  • Ви бачите 2 замість 1

Якщо турбує симптом двоїння в очах – не варто його ігнорувати, адже це може вказувати на серйозні проблеми із зором та навіть на початок розвитку захворювань очей.

  • Не можете розрізняти кольори

Складність у розрізненні кольорових відтінків або інтенсивності кольорів також відома як дальтонізм. На щастя, це захворювання в основному стосується чоловіків і може насправді дратувати. Якщо у вас трапляється ця проблема, вам варто проконсультуватися з очним лікарем, щоб дізнатися більше.

  • Очі червоні та болять

Ці симптоми часто ігноруються багатьма, особливо провівши кілька годин перед екраном комп’ютера. Однак сильний біль та почервоніння очей можуть свідчити про інфекцію, яка потребує фахівця. Обидва симптоми можуть означати деформацію очей, яка справді потребує медичної допомоги.

  • Ви вже носите окуляри

Огляд очей - справа не раз у житті. Носіння окулярів не означає, що вам ніколи не потрібно відвідувати офтальмолога. На жаль, рецепти не відновлюють ваш зір, вони лише сповільнюють процес прогресування, який все одно відбувається. Отже, якщо минув час з моменту останньої перевірки зору, саме зараз відвідати офтальмолога.

Отримання допомоги в потрібний час може врятувати ваш зір від подальших проблем. Якщо вам здається, що деякі згадані ознаки здаються вам знайомими, якомога швидше запишіться на прийом до свого офтальмолога. При необхідності виберіть окуляри або контактні лінзи.

Також читайте на порталі: Продукти, які допомагають знизити ризик глаукоми

 

Ірина Околович