Adele Bio Daily: переваги щоденних контактних лінз від Solente  

12 декабря 2019 30
Adele Bio Daily: переваги щоденних контактних лінз від Solente  

Щоденні контактні лінзи – найбезпечніші для очей. Їх не потрібно очищати та зберігати, адже лінзи користувачі викидають після одного дня експлуатації. Тому очі максимально захищені. Які ж щоденні лінзи краще обрати?

Сьогодні оптичний ринок пропонує чималий вибір щоденної оптики, проте виділяються особливою технологію створення Adele Bio Daily. Ці італійські щоденні лінзи виготовлені з м'якого гідрогелю. Їх відносять до списку найкомфортнішим, завдяки наявності в матеріалі гліколь-метакрилата - компонента, який сприяє покращенню утримання вологи в лінзі.

В оптиці не порушується структура сльози. Це дуже важливо для користувачів контактних лінз, адже їх часто переслідує синдром сухих очей. Матеріал лінз складається з молекул, які природним чином притягують воду, тому лінза біосумісна та забезпечує тривале зволоження.

Також у блістер щоденних лінз Adele Bio Daily виробники додали гіалуронову кислоту, що забезпечує приємні відчуття в перші години носіння лінз. В цих лінзах не турбуватиме відчуття чужорідного тіла в оці.

Ще однією важливою перевагою лінз від Solente є спеціальний дизайн передньої поверхні. Тому в м’якій оптиці користувачі мають чіткий зір без спотворень.

  • Кому потрібні щоденні контактні лінзи?

Така оптика знадобиться кожній людині з поганим зором. Якщо ви носите окуляри, для активної діяльності та для занять спортом краще одягнути щоденні лінзи. Також вони стануть ідеальним запасним варіантом на випадок форс-мажорних обставин (лінза порвалася чи випала).

Також читайте на порталі: Чому носії контактних лінз повинні мати окуляри?

Ірина Околович