Безпечні кольорові контактні лінзи Solente Agata: 14 відтінків

10 декабря 2019 76
Безпечні кольорові контактні лінзи Solente Agata: 14 відтінків

Сьогодні технології дозволяють оптикою не лише корегувати зір, але й змінювати колір очей. Кольорові контактні лінзи є доступним та зручним способом зробити очі виразнішими, а образ яскравішим.

Революційною новинкою на оптичному ринку є лінзи Agata від компанії Solente. Вони створені за унікальною технологією, яка дозволяє носіям оптики абсолютно не відчувати дискомфорту.

  • В чому унікальність технології виготовлення Solente Agata?

Ці контактні лінзи мають відмінні технічні характеристики, бо виробники використали для створення оптики надсучасні матеріали та технологію PLUSIERUS. Іншими словами, поверхня лінзи рівномірно забарвлена, адже інкапсулярні пігменти кольору вбудовані між шарами лінзи. Це дозволяє захистити рогівку ока, бо пігменти, які забарвлюють лінзи, не контактують з оком. Турбуватися про безпеку оптики немає потреби. 

Лінзи Agata представлені в 14 кольорах. Тому, обрати відтінок зможе кожен. І колір очей буде максимально наближений до природного, адже в лінзах від Solente буде змінений лише колір радужної оболонки ока, оптика прозора в центрі.

Вибирайте будь-який колір контактних лінз в залежності від вашого стилю та рецепту на оптику. Компанія Solente дозволила носіям контактних лінз не лише мати чіткий зір та змінити колір очей, але й не переплатити за оптику. Контактні лінзи Agata можна придбати за дуже привабливою ціною.