Чи безпечні для очей дешеві сонцезахисні окуляри?

16 мая 2019 100

Дешеві сонцезахисні окуляри шкідливі для ваших очей? Правда це чи міф?

Цінова політика сонцезахисних окулярів немає границь. Часто дешева оптика виглядає так, як і дорога. Навіщо платити більше, чи є в цьому сенс. Можливо дешеві сонцезахисні окуляри шкідливі для очей? Ці питання часто задають клієнти оптик. Відповідь проста - дешеві сонцезахисні окуляри не шкідливі для очей, якщо відповідають нижчеописаним критеріям. 

Ключові фактори при купівлі сонцезахисних окулярів включають в себе:

  • УФ-захист

Головне, щоб ваші сонцезахисні окуляри забезпечували 100-відсотковий захист від ультрафіолету. Це важливо, щоб вберегти очі від шкідливих ультрафіолетових променів сонця, які можуть привести до тривалого погіршення якості зображення та навіть до постійної втрати зору. Перевірити захист можна за допомогою спеціального приладу, який є в салонах оптик. Недавні експерименти в київській оптиці показали, що дуже дешеві окуляри можуть мати 100% рівень захисту та блокувати ультрафіолетове випромінювання.

  • Оптична якість

Якщо дешеві сонцезахисні окуляри забезпечують чітке бачення після першої примірки та після тривалого носіння оптика не викликає напруги в очах – окуляри безпечні.

  • Ударостійкість

Іноді лінзи в сонцезахисних окулярах не забезпечують високий рівень ударостійкості, який відповідає стандартам. Тому купуючи недорогі окуляри вибирайте легкі полікарбонатні лінзи.

Найбільш важливі причини носити сонцезахисні окуляри - це захистити очі від шкідливих сонячних променів, дати можливість ясно та комфортно бачити в умовах від яскравого сонячного світла до похмурої погоди, а також захистити очі від травм або подразнення.

Не купуйте дешеві окуляри, якщо ви не можете переконатися, що лінзи забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання та якщо є сумніви відносно оптичної якості та довговічності оптики.

Досвідчений консультант салону може допомогти вам вибрати оптику, яка забезпечать ясність, комфорт та захист очей.

Також читайте на порталі: Факти про сонцезахисні окуляри, які цікаво знати