Чи корисна полуниця для очей?

23 мая 2019 618

Сезон полуниці в розпаді. Тому саме час поговорити про те, як ягода впливає на сенсорний орган.

Ви коли-небудь думали про їжу для здорових очей? Так, наші очі можуть бути самим забутим та напруженим органом нашого тіла. Метушливі графіки роботи, довгі години перед освітленими екранами, різкі сонячні промені - все це додає стресу нашим очам. Але ми не усвідомлюємо цього, поки не завдано серйозної шкоди.

Офтальмологи рекомендують починати з основ, щоб поліпшити здоров'я ваших очей. Є чимало супер-продуктів, які сприяють здоровому зору. Вони багаті потужними антиоксидантами, такими як: вітамін С, каротиноїди, альфа-ліпоєва кислота, омега-3 жирні кислоти тощо. Всі вони працюють разом, щоб захистити сітківку й кришталик, поглинаючи і контролюючи вільні радикали, захищаючи очі від пошкоджень.

Сьогодні ми поговоримо про улюблену сезонну ягоду  - полуницю.

Спеціалісти радять включити солодкі, кислі та гострі ягоди в раціон. Вони їх називають суперпродуктами, які впливають на чіткість зору. Полуниця багата на вітамін С, який розслабить та заспокоїть набряки очей. Інші антиоксиданти, присутні в полуниці, допомагають запобігти сухості очей, дефектів зору та дегенерацію жовтої плями.

Також корисними є сині ягоди, які покращують роботу ваших очей. Вони зміцнюють задні кровоносні судини очей. Антоціани, які присутні в синіх ягодах, знижують високий кров'яний тиск. Журавлина, ожина, шовковиця й інші ягоди також приносять користь сенсорному органу. 

Також читайте на порталі: Яка дієта шкідлива для зору?