Чи можливо бачити краще без операції?

06 июля 2018 425

Сила думки – значуща енергія, яка заставляє нас не тільки повірити в себе, йти вперед, але й допомагає побороти ті захворювання, про які часто говорять, як невиліковні. Буває так, що медицина безсила, а дух та віра в краще - піднімає людей, робить їх зрячими. Сьогодні поговоримо про те, як ви можете використовувати силу самонавіювання прямо зараз, щоб поліпшити зір.

Зніміть окуляри або лінзи. Роздрукуйте ігрову таблицю. Повісьте її на зручній для Вас відстані. Перегляньте верхні та нижні рядки, де букви ледь помітні. А тепер закрийте очі та скажіть: "Звичайно, я не можу бачити цей рядок чітко, але заради забави я зараз представлю, що бачу його так само, як інші". Після цього букви в рядку стануть більш розбірливими та чорними. Цілком можливо, що у Вас вийде зробити те ж саме з наступним рядком, якщо тільки Ви залишитеся розслабленими і будете моргати час від часу.

Виконайте цей трюк з іншими предметами, які Вас оточують. Наприклад, дозвольте очам пройтися уздовж лінії дерев або машин, які будуть знаходитися трохи далі та візуально здаватися меншими. Це розвине у Вас звичку постійної концентрації уваги, що є передумовою для поліпшення зорового сприйняття.

Автор: Ірина Околович

Пользователь Людмила Иванова
Людмила Иванова
Пользователь
06 июля 2018

Про материальность мыслей не раз слышала, и также в этом убеждалась(просто не могут быть такие совпадения. Но вот чтоб подумать и начать видеть лучше... надо попробовать

Ответить
Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
06 июля 2018

К бабке -целительнице еще можно сходить!)

Ответить
Представитель компании Ирина Сёмкина
Ирина Сёмкина
Представитель компании
06 июля 2018

До двадцати лет убеждала себя в том, что хорошо вижу. А потом подобрала контактные линзы и действительно стала хорошо видеть. Контактные линзы приучили меня пользоваться и очками. Такой трюк мне нравится гораздо больше!

Ответить
Пользователь Viktoriya Kaplunova
Viktoriya Kaplunova
Пользователь
09 июля 2018

я где то слышала, что такой метод существует. Но это ни одним днем.Якобы надо тренировать мысли и можно близорукость исправит вплоть на 1,5 диоптрии. Но насколько это доказано не известно. Было бы не плохо таких людей послушать, кто силой мысли исправил зрение. Есть более практикующий метод для тех, кто не хочет очки носить или линзы - тренировать зрение с помощью очков-тренажеров (в дырочку такие)

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
09 июля 2018

упражнения действительно помогают

Ответить