Чи можна робити лазерну корекцію зору після 40 років?

03 октября 2018 911

Наважитися на лазерну корекцію зору – не просте завдання. Люди бояться осліпнути , є страхи відносно реабілітації та болючих відчуттів під час хірургії. Чимало міфів навколо цієї теми, продовжимо розвіювати їх.

Початок в попередньому матеріалі: Під час лазерної корекції зору можна осліпнути?

Фізичні навантаження та перепади тиску після корекції можуть призвести до погіршення зору та навіть сліпоти

Через місяць після проведення лазерної корекції зору абсолютно всі обмеження знімаються. Можна займатися будь-якими, в тому числі контактними видами спорту. Авіаперельоти навіть в ранньому післяопераційному періоді не протипоказані. Багато льотчиків пройшли процедуру лазерної корекції зору.

Самі лікарі, а також багато публічних людей носять окуляри і не роблять лазерну корекцію зору. Напевно, вони щось знають?

Дійсно, багато людей не наважуються на лазерну корекцію зору. У кожного своя причина. Хтось не може побороти страхи та сумніви, для когось окуляри є частиною іміджу, когось контактні лінзи повністю влаштовують. Є багато прикладів, коли людина зважується на лазерну корекцію та продовжує після цього носити окуляри без діоптрій. Що стосується лікарів, в центрах корекції зору не часто можна зустріти знайти фахівці в окулярах.  На сьогоднішній день лазерна корекція є наймасовішою операцією в усьому світі. Це стосується не тільки офтальмології, а медицини в цілому. Щорічно у всьому світі проводиться близько 3 млн процедур лазерної корекції.

Результати корекції неможливо передбачити, так як лазер може припуститися помилки

Багато в чому успіх лазерної корекції, а саме гострота та якість зору, які отримає людина, залежать від обладнання. Сама система повністю автоматизована. Людський фактор зведений до мінімуму, а ймовірність помилки в роботі лазера виключена. Враховуються та усуваються абсолютно всі нерівності рогівки. Часто вдається домогтися гостроти зору в 120% і навіть 150%.

Після 40 років лазерну корекцію робити не рекомендують

Лазерна корекція робиться в 45 років і навіть в 47 років. Не завжди паспортний вік відповідає біологічному. Тому, якщо вам за 40 років і ви бажаєте зробити лазерну корекцію зору, потрібно пройти обстеження. У кожному конкретному випадку питання можливості проведення лазерної корекції вирішується індивідуально.

Автор: Ірина Околович

За матеріалами: eyes.ua

 

Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
03 октября 2018

але з роками все одно почне розвиватися вікова далекозорість, тому доведеться носити окуляри ближче до 50

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
05 октября 2018

Складно наважитись на таку операцію

Ответить
Пользователь Katerina Stepchenko
Katerina Stepchenko
Пользователь
05 октября 2018

Это очень распространенная процедура, ошибки с хорошим оборудованием минимизированы!!!

Ответить