Чим закінчилася для 25-річної дівчини покупка контактних лінз?

06 декабря 2019 176

Щоденно в салони оптики приходять клієнти, щоб замовити контактні лінзи або окуляри для зору. І не рідко трапляються неприємні ситуації, які приводять до конфліктів.

Так, днями в я Києві в оптику прийшла 25-річна Тетяна. Дівчина п’ять років носила окуляри для зору. Вирішила спробувати контактні лінзи. Досвіду використання м’якої оптики практично не було, лише декілька разів пробувала одягати щоденні лінзи. 

У салоні дівчині перевірили зір та виписали рецепт на м’яку оптику. Клієнтка обрала якісні силікон-гідрогелеві лінзи з високим показником киснепроникнення. 
Наступного дня прийшла за лінзами. Отримавши їх, одразу зняла окуляри та самостійно одягнула м’яку оптику. Консультант хотіли нагадати, як правильно одягати лінзи, проте дівчина відмовилася слухати рекомендації, мовляв, сама знає, як потрібно, адже колись вже одягала лінзи. 

Однак, вже через півгодини Тетяна повернулася в салон. Її обуренню не було меж. Дівчина скаржилася на те, що в одному оці все пливе (на кожному оці були лінзи з різними діоптріями). 
Спеціалісти перевірили ще раз, чи відповідає рецепт на лінзи параметрам оптики. Все збігалося. Тобто, лінзи дівчині повинні підходити. Потім працівники оптики вирішили знову спробувати одягнути лінзи. В результаті дівчина чудово бачила. Виявилося, що вона одягнула засіб для корекції зору вивернутою стороною. З’ясувалося, що одна лінза вже в блістері була вивернута. 

Тому, в салоні наголошують не панікувати, якщо ви одягнули лінзу й добре в ній не бачити. Адже, причина дискомфорту може бути дуже проста.

Також читайте на порталі: Як обманюють клієнтів в оптиці?

Ірина Околович