Читання в темряві не шкодить очам?

01 июня 2019 95

Чимало тверджень не мають підґрунтя для того, щоб бути виправданими. На міфах про очі та зір виросли наші батьки, а тепер і ми. Давайте обговоримо популярні міфи.

  • Вживання моркви покращить зір

Факт: Морква з високим вмістом вітаміну А, поживної речовини, необхідної для гарного зору. Вживання моркви забезпечить невелику кількість вітаміну А, необхідного для гарного зору, але вітамін А не обмежується цим овочем. Його також можна знайти в молоці, сирі, яєчному жовтку і печінці.

  • Читання близько пошкодить зір

Вигадка: Сидячи ближче, ніж потрібно, телевізор може принести головний біль, але не пошкодити зір. Діти, особливо якщо вони короткозорі, можуть сидіти на близькій відстані, щоб більш чітко бачити телевізор. В такому випадку їм можливо потрібні окуляри.

  • Читання в темряві послабить зір

Вигадка: Ви можете відчути напруження очей або головний біль від читання в темряві, але це не послабить зір.

  • Використання окулярів або контактних лінз послабить зір, а очі з часом стануть залежними від них

Вигадка: Ви не будите гірше бачити через використання лінз. Ваш рецепт може змінюватися з часом через старіння або наявність хвороби, але це не через носіння оптики.

  • Дітей з косоокістю треба лікувати

Факт: Діти не можуть перерости косоокість, але проблему можна виправити ​​в молодшому віці. Тому, для здоров’я дитини важливий огляд очей.

  • Нічого не можна зробити, щоб запобігти втраті зору

Вигадка: З першими симптоми, такими як: помутніння зору, біль в очах, спалахи світла, ви повинні звернутися до лікаря. Якщо проблему виявляються досить рано, існують методи лікування, які можуть виправити, зупинити або уповільнити втрату зору.

Також читайте на порталі: Решение проблем со зрением