Чому дуже корисно їсти хурму?

30 ноября 2019 540
Чому дуже корисно їсти хурму?

Вже місяць триває сезон хурми. Цей яскравий фрукт має багато вітамінів, тому корисний для здоров’я всього організму та очей.

Чому варто їсти хурму кожному? Виділимо три головні причини любити фрукт.

  • Хурма – для здоров’я очей 

Фрукт багатий вітаміном А, який необхідний для здоров’я рогівки та є компонентом родопсину - важливого білка для профілактики зору. Хурма також містить антиоксиданти, лютеїн та зеаксантин, які необхідні для очей. Вживання соковитого фрукта може допомогти знизити шанси розвитку вікової дегенерації. Це небезпечне захворювання, яке іноді може навіть призвести до втрати зору. 

  • Хурма – джерело вітаміну С, який бореться із запальними процесами

Одна хурма містить 20% денної норми вітаміну С. Тому, вживаючи хурму та продукти зі схожими протизапальними компонентами можна знизити ризик розвиток хвороб серця, цукрового діабету, ожиріння, раку та артриту. 

  • Хурма сприяє правильному функціонуванню кишечника 

Організму необхідна певна кількість білків, жирів та вуглеводів, які ви отримуєте, вживаючи продукти багаті антиоксидантами, амінокислотами та вітамінами. Однією із важливих компонентів також є клітковина. Вона відповідає за функціонування кишечника, за контроль рівня цукру та холестерину в крові. Тому корисно регулярно вживати хурму, яка насичена корисними компонентами для здоров’я організму. 

  • Фрукт корисний для серця

Хурма містить багато калію, який дуже необхідний для стінок судин, адже зміцнює їх та перешкоджає розвитку захворювань серця.

Також читайте на порталі: Цей фрукт підвищує імунітет на корисний для очей

Ірина Околович