Чому морепродукти такі корисні для зору?

13 июня 2019 587

Ви любите морепродукти? І це дуже добре, адже риба корисна для ваших очей.

Молюски, такі як краби, морські гребінці та устриці, є природними джерелами жирів омега-3. Вони мають багато переваг для здоров'я, в тому числі для очей. Наприклад, омега-3 жирні кислоти можуть допомогти захистити дорослі очі від розвитку макулярної дегенерації та синдрому сухого ока. Вони також допомагають в правильному дренажі внутрішньоочної рідини з очей, що знижує ризик глаукоми.

Дегенерація жовтої плями є основною причиною сліпоти та є однією з найбільш поширених причин поганого зору після 50 років. Синдром сухого ока - це коли очі не можуть виробити достатню кількість сліз або сльози потрібної якості.

Глаукома - це захворювання, що вражає зоровий нерв. Викликане підвищеним внутрішньоочним тиском, яке може привести до втрати зору.

Омега-3 жирні кислоти також важливі для розвитку зору дитини. За словами офтальмологів, наявність достатньої кількості цих кислот в раціоні вагітних жінок може допомогти в правильному розвитку очної системи їхніх дітей.

Раки та устриці також містять багато цинку, який захищає кришталик ока і знижує ризик дегенерації жовтої плями.

Проте, приготування молюсків на грилі, запікання або смаження, може значно знизити рівень цинку в них. Приготування на пару, варіння, зберігає рівень цинку.

Краби та устриці вважаються одними з найбільш корисних видів морепродуктів, оскільки в них міститься дуже мало ртуті, на відміну від тунця, який може мати високий рівень. Ртуть може бути шкідлива для мозку і нервової системи, якщо людина піддається занадто сильному впливу протягом тривалого періоду часу. Тому рекомендовано людям, особливо вагітним жінкам і маленьким дітям, приймати від двох до трьох порцій на тиждень крабів, устриць або інших морепродуктів з низьким вмістом ртуті.

Зберігати здоров'я очей не повинно бути рутиною. У поєднанні з регулярними оглядами очей та вживання морепродуктів може бути відмінним способом для збереження здоров’я очей.

Також читайте на порталі: Найшкідливіші продукти для зору