Чому може змінитися колір очей у дорослої людини?

12 декабря 2018 458

У медицині існує теорія про взаємозв'язок між кольором райдужної оболонки та станом внутрішніх органів. Цей напрямок називають іридологією.

Давно захоплюється іридологією доктор Роберт Морзе, фахівець з детоксикації, пацієнтами якого були близько 1/4 млн чоловік.  За його спостереженнями, верхній квадрант очей пов'язаний зі здоров'ям мозку, а внутрішнє коло - з системою травлення. При цьому він говорить, що велика кількість свіжих фруктів та овочів в раціоні може помітно змінити колір очей. Вчений навіть створив серію відео про свої дослідження, пише adme.ru.

Дівчина, яка 6 років користувалася його методикою сирих дієт, поділилася фото, на яких видно, як змінився колір її очей. За словами доктора, велика кількість жовтуватого відтінку говорить про багато токсинів. Налагодивши роботу кишківника, дівчина спостерігала зміну кольору очей від зеленувато-коричневого до більш світлого та яскравого відтінку, а також бездоганну білий колір білків.

Доктор Роберт Морзе зазначає, що пігмент у кожної людини унікальний і вимагає індивідуального аналізу. А про продукти він розповідає, що шпинат допомагає зберегти молодість очей та дарує їм яскравість, мед може дати більш світлий відтінок, морепродукти роблять колір більш соковитим, а ще на відтінок впливають оливкова олія, цибуля, горіхи.

У деяких людей змінюється колір не одного, а двох очей. Ця унікальна особливість притаманна деяким людям. Найбільш яскраво проявляється у людей з очима зелено-блакитних або горіхово-зелених відтінків.  Відсутні підтвердження, що ця особливість передається генетично.

Також читайте на порталі Opticlub.org: Названа головна причина короткозорості

Автор: Ірина Околович

Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
13 декабря 2018

Интересная теория)

Ответить