Чому окуляри викликають біль за вухами?

20 марта 2019 377

Чому окуляри залишають відбитки на носі та викликають біль за вухами? На ці та інші актуальні питання читачів даємо відповіді.

Спеціаліст салону оптики Ірина допомагає знайти відповіді на прості, але актуальні питання для багатьох носіїв окулярів для зору.

  • Чому окуляри залишають відбитки на носі?

Коли подушечки носа не відрегульовані потрібним  чином або вони занадто щільні, тиск лягає на ніс, залишаючи вм'ятини, а не розподіляється рівномірно по носі, ширині голови та вух. Це можна легко вирішено за допомогою відповідних коригувань.

  • Чому окуляри викликають біль за вухами?

Якщо завушники дуже сильно зігнуті навколо вух, носій такої оптики відчуватиме біль за вухами та глибокі вм’ятини навколо носа. Це легко вирішити, правильно відрегулювавши завушники.

  • Як правильно чистити окуляри та зберігати їх в чистоті?

Простий та ефективний варіант – опустіть окуляри під воду та нанесіть на кінчик пальця крихітну краплю миючого засобу для миття посуду, щоб на лінзі утворилася піна. Потім промийте теплою водою та висушіть серветкою з мікрофібри. Оскільки більшість лінз мають покриття, які захищають від стійких подряпин та антиблікове покриття, їх  варто зберігати подалі від хімікатів та високих температур.

  • Окуляри сповзають з носа. Що робити?

Ширина оправи, розмір  та посадка повинні бути прийняті до уваги. У більшості випадків все, що вам потрібно, це професійно відрегульована оптика відповідно до вашої форми обличчя.

Також читайте на порталі: Очки к лицу: как подобрать оправу?

Автор:Ірина Околович