Чому опухають очі?

18 мая 2019 1463

Що викликає опухлі очі та як побороти неприємний симптом?

Ваші очі виглядають опухлими, якщо рідина накопичується в тонких шарах тканини. Коли це має викликати занепокоєння?

Часто набряк очей верхніх або нижніх повік проходить протягом дня самостійно. Якщо набряк триває довше, важливо лікувати його, тому що деякі проблеми можуть швидко пошкодити ваші очі.

Є кілька причин, за якими ховається причина набряку повік. Вони включають:

  • Алергія - це поширена проблема, яка трапляється через реакцію на продукти харчування, хімічні речовини або інші подразники.
  • Кон'юнктивіт - інфекція поширена під час сезону застуди та грипу. Часто викликана вірусом, бактеріями, алергенами або іншими подразниками.
  • Stye - інфекція в фолікулі або слізній залозі вій. Виразки з'являються у вигляді ніжних червоних опуклостей на краю повік.
  • Chalazion – схожа на ячмінь, нешкідлива маленька шишка, яка з'являється на ваших повіках.
  • Орбітальний целюліт - це запалення, яке поширюється від пазух, частіше зустрічається у дітей, ніж у дорослих. Проявляється почервоніння та болісним набряком повік і шкіри навколо очей.
  • Травми часто викликають набряк та зміну кольору.
  • Хвороба Грейвса - це аутоімунне захворювання пов’язане із проблемою щитоподібної залози.
  • Рак очей - рідко є причиною набряку навколо очей. Проте, це симптом. Рак очей або лімфома очей також супроводжується помутнінням зору або втратою зору.

Велика частина набряку навколо очей проходить протягом декількох днів. Спробуйте промити очі водою, якщо набряк пов'язаний з виділеннями. Прохолодна вода більш заспокоює алергію. Використовуйте антигістамінні очні краплі - але тільки якщо у вас алергія. Змініть мкл, якщо ви носите контактні лінзи.

Негайно зателефонуйте своєму окуліста, якщо набряк триває довше, ніж від 24 до 48 годин, і ви помітили такі симптоми: біль в очах, нечіткий зір, відчуття стороннього предмета в очах.

Також читайте на порталі: Темнеет кожа вокруг глаз: простые советы