Чому постійно червоніють очі?

11 августа 2018 408

За статистикою зовнішній вигляд людини визначає його успішність в 55% від загального враження про нього. Сюди входять: колір шкіри, волосся, одяг, міміка, жести, емоції та зоровий контакт. Яке враження на співрозмовника можуть призвести червоні очі? Однозначно, це - неприємний симптом, який не добавляє вривабливості та здорового вигляду. Які ж головні причини почервоніння очей?

Зовнішні фактори

Дрібні кровоносні судини можуть реагувати на низькі температури, яскраве світло, вітер.

Сторонні тіла

При попаданні пилу, піску або дрібних частинок в очі, не можна їх терти, щоб не пошкодити рогівку.

Хімікати

Хлорована вода в басейні, мило, шампунь та інші хімічні речовини, потрапляючи в очі, викликають роздратування та почервоніння.

Алергія

Усунувши причини алергії, очі перестануть бути червоними. Краплі допоможуть лише швидко позбавити від симптому, але не вирішать проблему з захворюванням.

Нестача вітамінів

При частому почервонінні слід звернути увагу на збалансованість харчування та ввести в раціон продукти з вітамінами груп В, С, Е і вітамін А.

Лінзи

Зазвичай, лінзи викликають почервоніння у новачків при неправильному використанні, або якщо закінчився терміну придатності.

Куріння

Нікотин та тютюновий дим часто викликають звуження судин, сухість, що веде до сльозовиділення, подразнення та почервоніння.

Алкоголь

Під впливом спирту судини розширюються - очі червоніють. Повне виведення токсинів з організму дозволить позбутися від цього симптому. Судинозвужувальні краплі для очей миттєво надають очам природну білизну і ясність погляду, що важливо під час ділової зустрічі з потенційним клієнтом або партнером.

Навантаження на очі

Телевізор, комп'ютер, читання можуть привести до перенапруження зору. Носіння спеціальних окулярів та гімнастика - допомагають уникнути почервоніння очей. Цьому ж сприяють очні краплі.

Порушення режиму

Недосипання - одна з поширених причин червоних очей. Надмірне навантаження не дозволяє організму відновитися, що впливає на стан всього організму. Втома та почервоніння очей нерозривно пов'язані. Відновлення режиму сприятиме усуненню цих симптомів.

Автор: Ірина Околович

За матеріалами: sigidacristall.ru

Пользователь Кристина Сокол
Кристина Сокол
Пользователь
12 августа 2018

Как избавиться? Искать причину?

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
12 августа 2018

Выглядит не особо приятно.

Ответить
Пользователь Уля Филатова
Уля Филатова
Пользователь
13 августа 2018

у меня скорее всего из-за последнего, хотя кто его знает

Ответить
Пользователь Виктория Молчан
Виктория Молчан
Пользователь
13 августа 2018

Це жесть

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
14 августа 2018

знайомий симптом

Ответить