Чому в жінок частіше погіршується зір?

19 июля 2018 156

За даними організації «Запобігання сліпоти» (Prevent Blindness), США, у жінок у віці старше 40 років частіше, ніж у чоловіків, відзначають ослаблений зір або сліпоту. Організація виділила 5 основних особливостей зору та здоров'я очей, які слід враховувати жінкам.

Більший ризик втратити зір в жінок, ніж в чоловіків при таких захворюваннях очей, як катаракта, глаукома та дегенерація жовтої плями, а також при синдромі "сухого ока”, який часто виникає після менопаузи.У понад 3 млн жінок і 1,5 млн чоловіків виявлено синдром “сухого ока”.

Вагітність також може викликати сухість в очах, набрякання повік та рефракційні зміни - двоїння і розмитість. Через мігрені, цукровий  діабет та підвищений рівень артеріального тиску іноді падає зір в жінок при надії.

Позитивно впливає на органи зору здоровий спосіб життя: фізичні вправи, відмова від куріння та дотримання здорової дієти.

Жінки повинні особливо уважно ставитися до здоров’я очей, адже частіше вони є прикладом для рідних. Періодичні обстеження органів зору є відмінним способом для аналізу стану зору та здоров'я в цілому. Крім проблем із зором, похід до лікаря може допомогти виявити патологію, яка впливає на загальний стан здоров'я, наприклад, цукровий діабет та артеріальну гіпертензію.

Автор: Ірина Околович

За матеріалами: apteka.ua

Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
19 июля 2018

справді, вагітність та роди багато можуть забрати від жінки.... і молодість, і здоров'я, проте взамін отримуємо щось набагато більше

Ответить
Пользователь Людмила Иванова
Людмила Иванова
Пользователь
19 июля 2018

Несправедливость какая!

Ответить
Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
20 июля 2018

Вот так на тебе. (

Ответить
Пользователь Кристина Сокол
Кристина Сокол
Пользователь
20 июля 2018

Женщина это тайна покрытая макияжем!

Ответить
Пользователь Уля Филатова
Уля Филатова
Пользователь
20 июля 2018

ну вот , опять нам огребать

Ответить
Представитель компании Ирина Сёмкина
Ирина Сёмкина
Представитель компании
20 июля 2018

А я думаю, что женщины просто чаще обращают внимание на проблемы со здоровьем, поэтому и заблаговременно обращаются к специалистам. Очень часто мужчины отрицают потребность даже в очках для чтения, даже когда им под пятьдесят, рук уже совсем не хватает в телефон смотреть, но на проверку придти страшно

Ответить
Пользователь Аліна Черевко
Аліна Черевко
Пользователь
ответил(а) на ответ Ирина Сёмкина
Ирина Сёмкина
Представитель компании
22 июля 2018

повністю згодна, чоловіки набагато частіше забивають на своє здоров'я і не звертаються до лікарів навіть коли вже "припекло"

Ответить
Пользователь Инна Максимова
Инна Максимова
Пользователь
23 июля 2018

и тут им достается...

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
30 июля 2018

Отлично, что я - не женщина)

Ответить