Чому варто користуватися краплями для очей Solente Monti?

18 декабря 2019 160
Чому варто користуватися краплями для очей Solente Monti?

Краплі для очей необхідні не лише людям, які носять контактні лінзи, але й ти тим, хто часто працює за комп’ютером, хто тривалий час знаходиться в приміщенні з низькими показником вологи. Вони абсолютно безпечні для очей, не викликають звикання. Які ж краплі краще зволожують очі?

Щоб вибрати краплі для очей, варто спершу з’ясувати, які симптоми потрібно усунути. Для цього необхідно звернутися на діагностику до офтальмолога чи оптометриста. Лише спеціаліст повинен призначати краплі для очей.

Якщо вам потрібно зняти симптоми сухих очей, зволожити очі в контактних лінзах чи після рефракційної хірургії, варто обирати краплі для очей, які містять у складі дуже важливий зволожувач - гіалуронову кислоту. Такими є краплі Solente Monti (15 ml) зроблені в Іспанії (м Мадрид). Саме гіалуронова кислота в краплях допомагає стабілізувати слізну плівку та продовжити комфортне носіння контактних лінз протягом дня.

Наголосимо, що в краплях для очей Solente Monti є ще один зволожувач – гідроксіетілцелюлоза. Він допомагає тривалий час утримувати вологу.

Засіб не викликає алергії, адже містить мінімальну кількість консервантів, а формула крапель максимально наближена до складу людської сльози. Саме тому Monti ще називають штучними слізьми, які сприяють відновленню клітин епітелію рогівки. Це особливо важливо для людей, які носять контактні лінзи. Краплі допоможуть зняти втому, почервоніння та подразнення очей.

Краплі рекомендовано використовувати після зняття лінз і коли в оці є м’яка оптика. Також вони необхідні людям, які страждають від комп’ютерного зорового синдрому, при гормональних розладах та пошкодженнях рогівки ока.

Також читайте на порталі: Кольорові контактні лінзи Solente Jasmine: важливі переваги