Чому важливо носити сонцезахисні окуляри весною?

25 февраля 2019 748

Ми всі знаємо, як важливо носити захисні окуляри влітку, проте більшість з нас не усвідомлюють, наскільки важливо носити захисні окуляри весною.

Навесні, взимку та восени сонце знаходиться нижче на горизонті, тому ми більше схильні до впливу шкідливих ультрафіолетових променів, оскільки вони прямо потрапляють в очі.

Крім того, 90% ультрафіолетового випромінювання може проникати в хмари, що робить носіння сонцезахисних окулярів протягом всього року ще більш важливим - похмурі дні можуть бути настільки ж небезпечними для очей.

Ще один цікавий і невідомий для багатьох факт полягає в тому, що вплив ультрафіолетового випромінювання на очі максимально збільшується з 8 до 10 години ранку і з 14 до 16 годин, коли сонце знаходиться нижче. В цей нас найбільш важливо носити сонцезахисні окуляри для захисту від ультрафіолетового випромінювання.

Хто найбільше схильний до впливу УФ-променів?

Діти та підлітки. Велика частина впливу УФ-випромінювання відбувається в дитинстві та в підлітковому віці. Є оцінка, що до 18 років ми отримуємо 80% нашого впливу УФ-випромінювання. Причина в тому, що коли ми молодші, у нас великі зіниці, і лінза всередині нашого ока набагато чіткіше.

З роками наші зіниці природним чином стають набагато меншими. У 45 років лінза всередині ока стає не такою чіткою, якою була у 12 років, тому людина отримую набагато менше ультрафіолету.

Досить часто мами й тата йдуть на вулицю в темних окулярах, тримаючись за руки дитину, яка не в темних окулярах. Якщо дитина не хоче носити сонцезахисні окуляри, капелюх - хороша альтернатива.

Також читайте на порталі: Новинка: модні сонцезахисні окуляри популярного бренду (фото)

Автор:Ірина Околович