Чому вигідно розмістити банер на порталі Opticlub.org?

27 мая 2019 33

Банерна реклама дозволяє привернути увагу максимальної кількості читачів порталу Opticlub.org. Чому вигідно співпрацювати саме з цим інформаційним майданчиком?

Унікальний офтальмологічний портал про здоров’я очей Opticlub.org немає аналогів. Доступний трьома мовами. Понад 205 т. унікальних відвідувачів в місяць – така статистика порталу. Ця цифра зростає. Аудиторія Opticlub.org – це виробники оптичної продукції, дистриб’ютори, власники оптик та центрів корекції зору. Читають новини на порталі консультанти оптик, оптометристи та офтальмологи, а також хірурги. Відвідують портал звичайні люди, які цікавляться питаннями здоров’я очей.  

Банер на порталі – це правильний крок назустріч потенційним клієнтам. Адже читачів порталу цікавлять не лише симптоми, лікування та профілактика очних захворювань, різні способи корекції зору, але й те, де краще купувати контактні лінзи та які окуляри для зору вибрати.

Саме банер на порталі дозволяє швидко привернути увагу читача до вашого бренду. Контактні лінзи, окуляри, чи послуги, які ви пропонуєте, завдяки порталу, стануть значно популярнішими на оптичному ринку.

Чимало оптичних компаній, розмістивши банер на порталі, залишилися задоволені результатом. Адже впізнаваністю бренду зросла разом з продажами.

Не чекайте завтра, не давайте можливості іншим компаніям зайняти вашу нішу на ринку.

З питань розміщення реклами, пишіть або дзвоніть:

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org