Чому вигідно розмістити вакансія на порталі Opticlub.org?

24 февраля 2019 38

Кадри вирішують все. Проте, знайти професіоналів не просто. Оптичні та офтальмологічні компанії, шукаючи спеціалістів, часто витрачають чимало часу, проте результат не завжди бажаний.

Спеціалізований портал про здоров’я очей Opticlub.org йде назустріч компаніям та пропонує розмістити вакансію. Чому вигідна співпраця з порталом?

Opticlub.org є унікальним офтальмологічним майданчиком, який об’єднує інтереси людей з поганим зором, а також тих, хто не хоче мати проблем із сенсорним органом, офтальмологів, виробників та дистриб’юторів оптичної продукції, працівників оптик та менеджерів. Понад 205 000 унікальних відвідувачів щомісяця читають новини на порталі. Окрім інформаційного контенту, Opticlub.org публікує маркетингові тексти, тобто рекламні матеріали про компанії, а також вакансії.

Знайти спеціаліста, розмістивши вакансію на порталі Opticlub.org, нескладно. Адже, портал об’єднує людей, яким близькі оптичні та офтальмологічні теми, які працюють у цих напрямках.

Вакансія на порталі стане поштовхом для бізнесмена оновити колектив новими кадрами, а для спеціаліста – можливістю знайти  перспективне місце роботи.

Шукайте спеціалістів там, де їх можна знайти. Розмістіть вакансію на порталі Opticlub.org.

З питань розміщення вакансії дзвоніть, або пишіть:

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org