Чому вигідно шукати роботу на порталі Opticlub.org?

04 ноября 2019 16

Якщо Ви хочете змінити роботу, ця пропозиція саме для Вас. На офтальмологічному порталі Opticlub.org є можливість розмістити резюме.

Портал унікальний, немає аналогів, доступний трьома мовами. Він об’єднує виробників, дистриб’юторів оптичної продукції, спеціалістів оптик, представників центрів корекції зору, оптометристів, офтальмологів та інших, чия діяльність пов’язана зі здоров’ям очей.

Тому Opticlub.org може стати ідеальним майданчиком для розміщення резюме.

На порталі щоденно публікуються новини про лікування та діагностику захворювань очей, про особливості різних засобів для корекції зору, про відкриття в оптичній сфері та інші новини, які стосуються здоров’я очей. Статистика порталу в місяць – понад 205 т. унікальних відвідувачів. Серед цієї кількості читачів обов’язково знайдуться ті, хто шукає професійні кадри. Розмістивши резюме на порталі, ви напряму вернетеся до свого майбутнього роботодавця.

Аби резюме на порталі Opticlub.org допомогло вам швидко знати нову роботу – підійдуть серйозно до написання інформації про себе. Детально опишіть свої сильні особисті та професійні якості та відправте резюме на нижчевказаними координатами.

Якщо виникли питання щодо співпраці з порталом, дзвоніть або пишіть. Пам’ятайте: хто шукає, той завжди знайде.

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org