Чому випадають вії – головні причини

16 июня 2019 251

Вії є підсилювачем краси очей. Чим довші вії, тим красивіше виглядають очі. Проте не просто мати довгі та густі вії. Рідкісні випадки, коли немає  проблем з віями.

Втрата вій є великою проблемою, проте єдиної причини не існує. Кожен випадок розглядається індивідуально. Виділимо найголовніші:

  • Трихотиломанія

Проблема пов'язана з психологічним станом людини. Трихотиломанія є порушенням контролю імпульсу, в результаті чого випадає волосся.  У людей зазвичай випадає волосся зі шкіри голови, брів або вій. Проблема починає розвиватися в дитинстві або в підлітковому віці. Іноді збігається з настанням статевої зрілості.

  • Щитоподібна залоза

Гіперактивність або неактивність щитоподібної залози може призвести до втрати вій. Людині стає важко переносити спеку, виникають проблеми зі сном, втрачається вага, набрякає нижня частина шиї, болить голова. З усіма вищеперерахованими проявами – також випадає волосся. У цьому стані щитоподібної залози брови та вії стають рідкісними, оскільки волосся тоншає, стає сухим і ламким.

  • Вогнищева алопеція

Це порушення імунної системи, що викликає випадання волосся. Імунні клітини атакують волосяні фолікули, викликаючи їх випадання. Це може викликати втрату як вій, так і всього волосся на тілі або в одній області: на бровах, бороді, шкірі голови. Проблему можна лікувати, варто звернутися до спеціаліста.

Продовження читайте в наступному матеріалі...

Також читайте на порталі: Опущена верхня повіка: три причини