Чорна п’ятниця: місячні контактні лінзи Solente Adele зі знижкою понад 50%

28 ноября 2019 29
Чорна п’ятниця: місячні контактні лінзи Solente Adele зі знижкою понад 50%

Solente Adele bio Monthli – контактні лінзи, які можна носити протягом 30 днів до восьми годин на добу. Ця італійська м’яка оптика має чимало переваг, про які сьогодні ми поговоримо. 

Багато користувачів м’якої оптики обирають саме місячні контактні лінзи. Вони безпечніші для очей, ніж квартальна оптика та лінзи, які можна використовувати півроку. Адже, чим коротший термін експлуатації, тим менше на лінзі накопичується білкових та ліпідних виділень, а також пилу. Крім цього, місячну оптику вигідніше купувати, ніж щоденну або двотижневу.  

  • Які місячні контактні лінзи краще придбати?

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​На оптичному ринку є чимало контактних лінз з місячним терміном носіння. Проте, не всі виготовлені з однакового матеріалу та й ціна на оптику в кожного бренду своя. Виділяють користувачі м’якої оптики, італійські контактні лінзи Solente Adele через комфорт в експлуатації та доступну ціну. 

Лінзи виготовлені з якісного гідрогелевого матеріалу - Hioxifilcon A + GMMA. Рівень киснепроникності 16.45 Dk/t дозволяє очам дихати в контактних лінзах та захищає від гіпоксії рогівки – кисневого голодування. Вміст води - 55% забезпечує просування кисню через матеріал гідрогелевих лінз. Молекули кисню розчиняються у воді та переміщаються через матеріал лінзи до рогівки.

Також контактні Solente Adele мають UV захист, що важливо для профілактики розвитку катаракти та інших захворювань очей, пов’язаних з впливом УФ-променів. 

Також приємно вражає ціна на оптику. Скористайтеся акційною пропозицією та придбайте місячні контактні лінзи Solente Adele зі знижкою 53%.