Думки впливають на зір: рекомендації для кожного

10 августа 2018 177

Думка має велику силу. Через мислення може навіть ослабитися зору. Які психосоматичні причини поганого зору та як змінити спосіб мислення. Рекомендації, які знадобляться кожному.

Наші очі - це не просто один з органів почуттів, вони відповідають за сприйняття речей навколо себе і в собі. Якщо зір не чіткий – порушується сприйняття реальності й себе такого, яким ти є. Якщо погіршується зір, психосоматика пояснює це небажанням бачити певні речі біля себе (міопія), або в собі (пресбіопія). Ненависть, злість, агресія – накопичуючись в організмі, можуть призвести до серйозних проблем із зором. Таким особистостям заважає бачити позитивне, їх гординя. Людям важко зрозуміти, що вони бачать багато негативного у своєму світу, бо оцінюють все, що відбувається, тільки крізь призму власного світосприйняття, яке формуються на основі негативних домислів. 

Психосоматика рекомендує в цьому випадку один вихід – очистити свої думки, помисли від зайвого. Очистивши свій внутрішній світ, зовнішній світ стане кращим.

Варто створити для себе такий світ, на який вам захочеться дивитися, вам буде приємно від цього.

Органи зору – є місцем звільнення печалі. Тому захворювання очей виникають як у тих, хто часто паче, так і в тих, хто ніколи не плаче. Якщо люди картаюсь себе за те, що бачать тільки неприємне, вони підсвідомо закладають основу захворювань органів зору.  

Продовження читайте в наступному матеріалі

Автор: Ірина Околович

Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
10 августа 2018

Психосоматика это сильная штука вообще. Доказано что и симптомы заболеваний и их течение зависят от психологического настроя человека

Ответить
Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
ответил(а) на ответ Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
10 августа 2018

Да, многие увлечены психосоматикой

Ответить
Представитель компании Ирина Сёмкина
Ирина Сёмкина
Представитель компании
10 августа 2018

Я всё-таки придерживаюсь медицинской точки зрения. У меня например зрение ухудшилось наоборот из-за желания расширить кругозор, читала при плохом освещении, во время еды, читала лёжа, итог немного предсказуем.

Ответить
Пользователь Антон Лучников
Антон Лучников
Пользователь
12 августа 2018

Интересно, нужно об этом поразмышлять на досуге)

Ответить
Пользователь Лаптева Юлия
Лаптева Юлия
Пользователь
13 августа 2018

Что-то в этом есть

Ответить