Дівчина втратила зір через невдалу косметичну процедуру

26 октября 2019 772

У В'єтнамі 13-річна дівчинка захотіла красивий ніс та залишилася без ока.

Як повідомляє AsiaOne дівчинка давно мріяла про пластичну операцію, бо їй не подобався ніс. Декілька днів тому вона без відома батьків побувала в спа-салоні, де роблять косметичні процедури. У неї не було необхідної суми на корекцію форми носа, однак власник закладу дозволив оплатити вартість частинами.

Через півгодини після ін'єкції дівчині стало погано. Нудота, біль в голові та в правому оці турбували пацієнтку. Вона помітила погіршення зору та подзвонила батькам, які відвезли її в лікарню. Там з'ясувалося, що під час операції гіалуронова кислота перекрила кровоносну судину, яка постачає киснем сітківку правого ока.

Порушення кровопостачання призвело до відмирання сітківки та частини тканин на носі та лобі дівчинки. Лікарі вважають, що відновити пошкоджене око не вдасться.

Це не перший випадок невдалої косметичної процедури. Нагадаємо, у 2018 році мешканка таїландського міста Пхукет прийшла в салон краси наростити вії. В результаті, їй заклеїли очі швидковисихаючим універсальним клеєм. Вона залишилася без вій.

Перш ніж звернутися до косметолога чи наважитися на пластичну операцію, варто вибрати професійного спеціаліста. Бо спроба змінити зовнішність може мати фатальні наслідки.

Також читайте на порталі: Скільки коштує операція, яка збільшує очі?

Ірина Околович