Двотижневі контактні лінзи Solente Vetana – ідеальна оптика для роботи за комп’ютером

09 декабря 2019 59
Двотижневі контактні лінзи Solente Vetana – ідеальний варіант для роботи за комп’ютером

Контактні лінзи, які варто носити протягом 14 днів вважаються найбільш безпечними, не враховуючи щоденну оптику. Важливим у складі таких лінз є киснепроникність та вміст води. Оптику якого бренду краще обрати?

Контактні лінзи повинні не лише забезпечувати ідеальний зір, вони мають бути комфортними та не викликати сухості в очах, навіть під час роботи за комп’ютером. Ідеальним варіантом такої оптики є двотижневі гідрогелеві контактні лінзи Solente Vetana.

Їх важливою перевагою є вміст води. Окрім достатнього показника киснепроникнення, оптика на 55% складаються з води. Завдяки великому вмісту в складі рідини, лінзи значно перевершують аналогів. Оптика дуже м’яка та комфортна, адже не провокую пересихання слизової. Ця проблема переслідує людей, які працюють за комп’ютером, а також в приміщеннях, де недостатньо вологи.  

Важливо наголосити про переваги чотирнадцятиденного терміну носіння. За два тижні лінзи не встигають окислювати білки, також на них не накопичуються бактерії. Для очищення лінз Solente Vetana не знадобляться спеціальні передоксидні розчини. Варто лише придбати якісний багатофункціональний засіб для очищення та збереження контактних лінз. Також рекомендовано користуватися краплями для очей для додаткового зволоження. У лінзах Vetana заборонено спати, адже оптика - денного режиму носіння.

Ось що говорять про контактні лінзи Solente Vetana програміст Андрій з Харкова, який вже півроку користується цією оптикою:

Я декілька років носив контактні лінзи, які призначені на три місяці. Проте, коли я спробував двотижневі Solente Vetana одразу відчув чимало переваг. Ці лінзи дуже м’які, в них мої очі не пересихають. Також приємно здивувала ціна на лінзи такої якості. Тому, буду й надалі користуватися оптикою від Solente і всім рекомендую.