Фрукт, який корисніший для зору, ніж морква

18 декабря 2019 3238
Фрукт, який корисніший для зору, ніж морква

Ананас є не лише смачним тропічним фруктом, він допомагає підтримувати імунну систему, допомагає схуднути та ефективно бореться з грипом. Ананас також корисний для зору.

На думку вчених, вживаючи ананаси, можна захистити очі від розвитку захворювань, які розвиваються з віком. Цей фрукт багатий на антиоксиданти, тому корисний для профілактики макулярної дегенерації. Це захворювання в зоні сітківки, яке відповідає за чіткий центральний зір.

Також ананаси містять багато вітаміну С, який є дуже важливим антиоксидантом у боротьбі з багатьма хворобами. Саме вітамін С протидіє вільним радикалам, тобто речовинам, які атакують здорові клітини. Вільні радикали поширюючись, можуть призвести до серцево-судинних, а також до розвитку атеросклерозу, астми та деяких видів раку товстої кишки.  

Ананас також багатий на марганець, тому сприяє підвищенню енергії. Завдяки вмісту в фрукті бромелайна, ананас має ефективну протизапальну дію, а також зменшує набряклість. Він допомагає лікувати болі в спині та горлі. Ананас сприяє кращому процесу травлення. Рекомендовано вживати фрукт між прийманнями їжі.

Також вживання ананасу є чудовою профілактикою таких захворювань, як: гіперактивність щитовидної залози, бронхіт, катаракта, тощо.

Також читайте на порталі: Головні вітаміни, які зміцнюють очі


Ірина Околович