Функції гіалуронової кислоти в розчинах для контактних лінз?

03 декабря 2019 19
Функції гіалуронової кислоти в розчинах для контактних лінз?

Гіалуронова кислота за хімічною структурою схожа з людською сльозою. ЇЇ основне завдання - зволожувати поверхню рогівки, замінюючи природну слізну рідину. Це особливо необхідно користувачам контактних лінз, які часто скаржаться на синдром сухих очей. Стан проявляється через зниження вироблення сльози.  

Щоб уникнути носіям м’якої оптики неприємного відчуття сухості в очах, варто використовувати розчин для зберігання та очищення лінз з гіалуроновою кислотою. Сьогодні на оптичному ринку чимало виробників розчинів, тому питання вибору не легке. Ми проаналізували засоби з гіалуроновою кислотою і знайшли ідеальний варіант по співвідношенню якісті та ціни.

Саме зараз діє дуже вигідна акційна пропозиція на італійський розчин для лінз з гіалуроновою кислотою Isola. Компанія Solente дарує знижку -44% на розчин об’ємом 360 мл. Так, всього за 170 грн, замість 305 грн можна придбати розчин з гіалуроновою кислотою Isola. Для здійснення покупки, необхідно зайти на сайт інтернет-магазину оптики Kievlinza.ua, або в один із наземних магазинів мережі салонів Оптика-С.

Окрім гіалуронової кислоти, виробники добавили до розчину ще один зволожуючий компонент, який виконує роль кондиціонера та біосумісний з pH сльозою. Тому, засіб ідеально підійде навіть тим, хто має чутливі очі. 

Solente Isola перешкоджає випаровуванню води з лінзи. Протягом експлуатації оптики, ви не відчуватимете дискомфорту, лінзи залишатимуться зволоженими. Розчин Isola підійде для силікон-гідрогелевих та гідрогелевих лінз з різним терміном експлуатації.  

Ваші лінзи будуть очищеними, зволоженими, ідеально продезінфікованими завдяки розчину Solente Isola. Обирайте кращі товари на ринку, які пропонують виробники за доступну ціну.