Хороший зір при роботі за комп'ютером: поради медиків

14 декабря 2019 161
Хороший зір при роботі за комп'ютером: поради медиків

Якщо ви багато працюєте за комп’ютером, ви повинні бути особливо уважними до стану своїх очей. Адже первинні симптоми можуть з часом призвести до серйозних ускладнень. Науковці з США знайшли методи, завдяки яким люди зможуть захистити очі, працюючи за цифровим екраном.

Сьогодні більшість професій пов’язані з роботою за комп’ютером, тому практично неможливо відгородитися від цього цифрового пристрою. Однак, можна знизити його шкоду. Для цього медики рекомендують краплі для очей. Діючи, як штучні сльози, вони допомагають поверхні очей зберігати зволоженість та захищають від пересихання.

Вчені також наголошують на користі простих вправ для очей та перерв. Якщо виникає відчуття сухості або печіння в очах, важливо зробити перерву. Можна подивитися у вікно та зробити гімнастику для очей. Це дасть очам можливість відпочити. Ігнорування цих неприємних симптомів може з часом привести до виникнення серйозних проблем.  

Не мало важливо також те, чи правильно оформлене робоче місце. Неправильне освітлення та маленька відстань монітора можуть перенапружувати очі, в результаті чого орган зору страждатиме сильніше.  

Виконуючи ці поради, ви вбережете очі від можливих проблем та знизити навантаження на органи зору при роботі за комп’ютером.

Також читайте на порталі: Вчені з’ясували, як риб'ячий жир може поліпшити нічний зір

Ірина Околович