Хто може розмістити новину на порталі Opticlub.org?

27 декабря 2018 54

Спеціалізований офтальмологічний портал про здоров’я очей Opticlub.org пропонує представникам оптичному бізнесу можливість розмістити новину на порталі.

Opticlub.org – це унікальний ресурс, який немає аналогів, адже об’єднує інтереси людей, яким близька тема офтальмології. Виробники оптичної продукції та дистриб’ютори, а також спеціалісти центрів корекції зору та люди з поганим зором читають новини на порталі, діляться своїми знаннями та ставлять запитання.

Оптична компанія має можливість розмістити новину на порталі з інформацією про товар чи послугу. Чому вигідно співпрацювати з порталом?

  • Портал є унікальним офтальмологічним майданчиком. Понад 200 000 унікальних відвідувачів щомісяця читають новини на порталі. Саме ця аудиторія може познайомитися з матеріалом компанії та зацікавитися продукцією чи товаром.
  • Новина на порталі принесе впізнаваність бренду.
  • Зросте кількість зацікавлених клієнтів.
  • Компанія таким чином виділиться на ринку конкурентів.
  • Реклама онлайн на спеціалізованому майданчику – ефективний маркетинговий крок.

Компанії, які співпрацювали з порталом задоволені результатом, адже: зросла кількість унікальних відвідувачів на бізнесових онлайн сторінках, а nfкож збільшились продажі та число людей, які можуть стати постійними клієнтами.  

Зробіть крок назустріч своїм клієнтам – розмістіть новину на порталі Opticlub.org.

З питань розміщення реклами, дзвоніть, або пишіть:

+38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org