Кольорові контактні лінзи Solente Jasmine: важливі переваги

17 декабря 2019 93
Кольорові контактні лінзи Solente Jasmine: важливі переваги

Якщо ви досі не змінювали колір очей, саме час для експериментів. Адже сьогодні оптичний ринок пропонує дуже якісні та безпечні кольорові лінзи. Мова йде про корейську м’яку кольорову оптику Solente Jasmine.

Ці контактні лінзи підійдуть людям, які мають чудовий зір, а також тим, хто потребує корекції. Їх діапазон оптичної сили коливається до -6 D та -8 D в залежності від потрібного кольору.

Solente Jasmine представлені в семи відтінках. Незалежно від того, який колір лінз оберете ви – іншого кольору буде тільки райдужна оболонка ока. Частина лінзи, яка покриває зіницю – прозора.

Лінзи можна носити протягом шести місяців. Навіть, якщо ви оптикою не користуєтеся щоденно, через півроку лінзи варто замінити на нові.

Які переваги кольорових контактних лінз Solente Jasmine?

Особливістю цієї оптики є спеціальна технологія виготовлення PLUSIERUS, завдяки якій інкапсульовані пігменти кольору вбудовуються між шарами лінзи. Саме тому забарвлення не контактує з очима, що унеможливлює алергічні реакції чи подразнення. Сучасні матеріали, з яких виготовлені лінзи, захищають рогівку ока, не провокують синдрому сухих очей.

Зручність та безпеку контактних лінз Solente Jasmine виділили клієнти оптик. Саме тому ці корейські лінзи за короткий термін перебування на ринку, завоювали довіру користувачів.

Немає підстав сумніватися в якості кольорових контактних лінз Solente Jasmine. Сміливо змінюйте колір очей.

Також читайте на порталі: Знижка -50% на розчини для контактних лінз Solente Frida