Конфлікт в оптиці через окуляри: що не так?

29 ноября 2019 211
Конфлікт в оптиці через окуляри: що не так?

Окуляри для зору, на відміну від контактних лінз, не завжди з першого дня приносять користувачам комфорт та ідеальний зір. До оптики з твердими лінзами варто звикати. Особливо важко тим людям, які вперше одягнули окуляри. 

В одному із салонів оптики Києва стався неприємний інцидент через окуляри. Спробуймо з’ясувати, хто правий?
17-річний хлопець одинадцять років носить контактні лінзи. Однак, через хворобу, змушений зняти м’яку оптику, щоб полікувати очі. Саме тому прийшов з мамою в салон, аби замовити окуляри. Після перевірки зору, йому виписали рецепт з великою оптичною силою. Хлопцеві запропонували неповну корекцію, оскільки важко домогтися повної. Клієнт обрав хороший окуляр та високоіндексні лінзи (1,67) з топовим покриттям. 

Вже наступного дня, після отримання замовлення, хлопець прийшов з мамою в оптику. Жінка влаштувала скандал, бо переконувала, що хлопцеві в окулярах розпливаються предмети та болить голова. 

Консультанти наголосили, що така реакція можлива, оскільки хлопець ніколи не носив окулярів, тому потрібно хоча б декілька днів, щоб звикнути. Клієнти слухати не хотіли спеціалістів та наполягали на повторній перевірці зору та нових окулярах. Однак, на превеликий жаль, заплативши за другі лінзи, хлопець так і не відчув бажаного комфорту. Клієнти окуляри повернули. Хлопець заявив, що вже ніколи не носитиме оптики з твердими лінзами.  Йому ж оптометрист порадив піти на повне обстеження очей. 

В салоні підкреслюють, що не завжди клієнти одразу відчувають комфорт в окулярах. Якщо не запастись терпінням, можна все життя носити контактні лінзи, більшість з яких рекомендовано знімати після восьми годин експлуатації.

Також читайте на порталі: Як обманюють клієнтів в оптиці?

Ірина Околович