Контактні лінзи не завжди безпечно купувати онлайн

19 декабря 2019 376
Контактні лінзи не завжди безпечно купувати онлайн

Зручність, економія часу та грошей – це головні причини популярності покупок онлайн. В інтернет-магазинах сьогодні можна придбати практично все, в тому числі й контактні лінзи. Проте, чи завжди безпечно обирати м’яку оптику дистанційно?

Здавалося б, якщо ми знаємо, які контактні лінзи нам потрібні, то навіщо за новою парою ходити до оптики. Так думають багато клієнтів, які купують контактні лінзи в інтернет-магазинах. Однак, чи є безпечним такий спосіб покупки м’якої оптики?

Контактні лінзи - це медичне пристосування, яке контактує з найважливішим на найбільш чутливим органом – очима. Тому, дуже важливо купувати м’яку оптику за рецептом. А зір іноді змінюється, тому оптична сила лінз, які ви носити раніше, може не відповідати вашому зору. Якщо контактні лінзи не відповідають рецепту, незначні на початковій стадії відхилення від норми можуть призвести до серйозних ускладнень. Тому, важливо, перед покупкою оптики, перевірити зір.

Без регулярного контакту з лікарем-офтальмологом пацієнт також поступово втрачає почуття відповідальності та порушує рекомендації по догляду за контактними лінзами, дозволяє собі спати в лінзах. Все це може привести згодом до захворювання очей та вимушеної відмови від цієї оптики.

Якщо переваги покупки контактних лінз в інтернет-магазині відіграють визначальну роль, то нижче наведені поради, дотримання яких зробить носіння контактних лінз більш безпечним.

Коли можна купувати лінзи онлайн?

  • зір в контактних лінзах стабільно нормальний;
  • очі не червоні;
  • в лінзах немає дискомфорту: печіння, сльозотечі, відчуття стороннього предмета в очах;
  • якщо ви відвідуєте оптометриста мінімуму раз на рік;
  • якщо ви кожного ранку та вечора перевіряйте стан очей;

При появі будь-якого з цих ознак відразу зніміть лінзи, одягніть окуляри та звернуться до лікаря. Продовження носіння контактних лінз при наявності будь-якого із зазначених вище ознак, може спровокувати серйозні проблеми із зором.

Також читайте на порталі: Чому варто користуватися краплями для очей Solente Monti?

Ірина Околович