Краплі для очей Solente Isola в подарунок: до кінця акції 9 днів

22 марта 2019 138

Ви носите місячні, двотижневі або щоденні контактні лінзи? Інтернет-магазин оптики Kievlinza.ua пропонує для вас дуже вигідну акцію. До 31.03 кожен користувач м’якої оптики може отримати подарунок. Умови дуже прості: купіть упаковку контактних лінз Amala, Vetana або Darena від Solente та отримайте в подарунок краплі для очей з гіалуроновою кислотою Solente Isola.

Чому кожному носію мкл потрібно користуватися краплями для очей Solente Isola?

Відчуття стороннього предмета в очах, синдром сухого ока, втома очей наприкінці дня – ці симптоми часто хвилюють носіїв контактних лінз. Неприємні прояви не варто ігнорувати. Аби не відчувати дискомфорту в мкл, потрібно користуватися краплями для очей. Ідеальним рішенням стануть краплі Isola від Solente. Їх рекомендовано використовувати для полегшення експлуатації перед одяганням і зняттям оптики та протягом дня.  Важливою перевагою крапель є склад. Краплі Isola містять два зволожуючі компоненти, завдяки яким засіб ефективніший від аналогів.

Переваги контактних лінз від Solente?

Amala – місячні гідрогелеві контактні лінзи. Їх можна носити безперервно до 10 годин. Виготовлена оптика з м’якого гідрогелю. Мкл рекомендовані людям з чутливими очима. Важливою перевагою оптики є UV-фільтр, який захищає очі від шкідливого УФ-випромінювання.  В упаковці 6 лінз, яких вистарчить на 3 місяці носіння.

Vetana - двотижневі гідрогелеві контактні лінзи. Цей термін носіння є одним з найбезпечніших варіантів. Лінзи варто змінювати на нові кожні два тижні, тому білки, які накопичуються на оптиці, не встигають окислитися. Лінзи дуже легкі та тонкі, невідчутні на очах. В упаковці 6 лінз, яких вистарчить для 1,5 місяці носіння.

Darena – офтальмологи називають ці щоденні гідрогелеві контактні лінзи для очей – найкращими на оптичному ринку України. Саме ця оптика виділяється найвищим рівнем киснепроникності, тому найкомфортніша та найбезпечніша для очей. В упаковці 30 лінз, які можна носити 15 днів.

Поспішіть отримати в подарунок краплі для очей Isola від компанії Solente. Вигідна пропозиція дає можливість не лише придбати якісний продукт, але й зекономити. До кінця акції залишилось 9 днів.