Кращий спосіб для відпочинку очей

10 марта 2019 1582

Наші очі постійно працюють, проте більшість з нас сприймають це як належне. Насправді, так само як і інші м'язи, органи нашого тіла, наші очі час від часу потребують відпочинку.

Людське око складається з м'язів, гарне здоров'я цих м'язів визначатиме, наскільки хорошим буде зір людини. Сьогодні більшість людей проводять багато часу, дивлячись на крихітний текст у смартфонах та екранах комп'ютерів. Це часто призводить до втоми очей, що надалі може вплинути на розвиток різних проблем із зором. Відпочинок для очей - це найкращий спосіб зменшити навантаження.

Кращий спосіб відпочинку для очей - темрява

Коли світла немає, зоровий нерв не стимулюється зображеннями. Навіть під час сну зоровий нерв може не відпочивати через світло. Закриваючи очі, він може контролювати зображення та не дозволяти очам відпочивати. Розслаблення зорового нерва має дивну здатність розслабляти решту нервової системи та весь організм разом з нею.

Є кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб відпочити. Обов'язково зніміть окуляри й контактні лінзи перед початком роботи:

  • Пальмінг - це відмінний спосіб для відпочинку очей. Потріть долоні, щоб зігріти їх, і злегка доторкніться до очей. Ваші долоні повинні блокувати весь світ і зігрівати очі. Ви можете навіть лягти, щоб посилити розслаблення. Закривайте очі долонею до 5 хвилин за один раз. Вправу варто робити до 20 хвилин на день, або й довше.
  • Закрийте очі - це можна зробити за допомогою м'якої пов'язки, яка блокує весь світ. Пов'язка не повинна бути зав'язана занадто сильно. Ви можете лежати, або сідати у зручній позі Спробуйте розслабитися в темряві до 10 хвилин, не засинаючи.

Якщо ви чимало годин працюєте за комп'ютером або багато читаєте, можливо, що очі перенапружуються. Тому намагайтеся виділити годину часу на відпочинок для очей щоденно. Також можна покласти шматочки огірка на очі, щоб вони охололи, поки ви відпочиваєте.

Також читайте на порталі: Як старіють очі?

Автор:Ірина Околович