Лазерна корекція зіпсувала зір

01 мая 2018 1264

Питання лазерної корекції невпинно обговорюють люди з поганим зором. Чи варто зважуватися на хірургію та до яких наслідків треба бути готовими. Активні читачі порталу, вражають своїми відгуками після хірургії.

Оксана, 27 років, перекладач

Мені робили лазерну корекцію 4 роки тому. Зір був -1,75 обидва ока, окрім цього діагностували астигматизм. Зізнаюсь, було дуже страшно зважитися на цей крок. Однак, після операції шалено раділа, бо отримала ідеальний зір, не було жодних ускладнень. Тільки сказали лікарі, що ще необхідне зміцнення сітківки, бо зір був поганий через те, що велике очне яблуко.

Радість довго не тривала. Вже через рік зір почав погіршуватися. Тепер показники мого зору -1.0 обидва ока. Лікар, який робив операцію сказав, що таке буває, але не часто. В моєму віці (27 років) очне яблуко продовжує рости, тому зір погіршується.

Наталія, 26 років, масажист

Мені 26 років. Два місяці тому зробили Лазік, все пройшло дуже добре. Зір відновився повністю. Результат тримався всього кілька місяців і це при тому, що моя робота не пов'язана з ПК. До операції короткозорість не прогресувала 6 років, був зір -4 і -4,5. Зараз зір -1,25 та продовжує знижуватися. Лікарі не знають чому так. Чим все закінчиться не уявляю, мрію повернутися назад і просто носити окуляри, а не гадати, що буде далі. Залишається тільки надія на те, що регресія припиниться, я знову куплю окуляри й буду знати, що зір хоч і поганий, але стабільний.

Читайте інші відгуки про лазерну корекцію зору та присилайте свої історії.

Автор: Ірина Околович