Маленькому хлопчику цілюща вода повернула зір

12 июля 2019 144

8-річний Айдар із Росії від народження мав поганий зір. Батьки випробували всі можливі методи лікування. Жоден препарат не виявився ефективним. Проте, батьки не опускали руки. З квітня вини вирішили прокапали очі сина лікувальною водою зі знаменитого джерела «Гутарка» в Республіці Бурятії.

Про це розповіла мама хлопчика в Facebook. Вона пише, що Айдар з народження мав поганий зір. Ще минулої зими на лівому оці було + 2, 75, а на правому + 1, 35. Батьки вирішили спробувати ефект цілющого джерела, адже гірше все одно не стане.

Джерело «Гутарка» Фото: группа Курумканського дацана в Facebook

Протягом трьох місяців батько хлопчика щодня брав воду з джерела і віз додому. Айдару промивали очі та потилицю кілька разів на день. Як пише мама, «особливо ретельно перед сном».

У червні сім'я поїхала на планове обстеження. Після огляду лікар повідомив, що зір на лівому оці тепер +1, а праве бачить ідеально. Лікар кілька разів сказав, що це просто чудо.

Також зовсім недавно в ЗМІ з’явилася інформація, що в Україні, а саме в Закарпатті, є цілюще джерело, яке повертає людям зір. Серед гір Українських Карпат всього 21 км від Ужгорода на узбіччі дороги в Перечині пробивається на поверхню чудо-джерело. За словами місцевих жителів та старожилів краю, вода в джерелі повертає зір. Багатьом вода дійсно допомогла краще бачити та відновитися після опіків.

Також читайте на порталі: Глазастые особенности. Интересные факты

Автор:Ірина Околович