На порталі Opticlub.org можна розмістити вакансію

07 марта 2019 45

Знайти спеціалісти у сфері оптики чи офтальмології не просто. Часто вакансії не популярних сайтах пошуку роботи – не приносять бажаного результату. Важливо шукати професіонала в правильному місці.

Офтальмологічний портал про здоров’я очей Opticlub.org пропонує оптичному та офтальмологічному бізнесу – розмістити вакансію.

Чому вигідно шукати працівників на порталі?

Opticlub.org – є унікальним майданчиком, який об’єднує інтереси людей з поганим зором, бізнесменів, офтальмологів, консультантів оптик, лікарів центрів корекції зору, менеджерів оптичних та офтальмологічних компаній тощо. Понад 205 тис унікальних відвідувачів в місяць – така статистика порталу. Серед цієї кількості відвідувачів є чимало професіоналів, які мріють змінити роботу, знайти перспективну компанію та достойну посаду. Саме вакансія на порталі може стати рушійною силою для спеціаліста оптики чи центра корекції зору.

Компанії, які вже співпрацювали з порталом – залишились задоволені результатом. Вони швидко знайшли нові кадри.

Не втрачайте часу, поспішайте бути успішними, адже прибуток в компанії напряму залежить від кадрів, які вирішують все. Розмістіть вакансію на унікальному офтальмологічному ресурсі й ваш майбутній топ-менеджер вас знайде й зателефонує.

З питань розміщення вакансії, пишіть, або дзвоніть:

 +38 (044) 229-35-70

pr@opticlub.org