На що варто звернути увагу, обираючи окуляри для зору

08 ноября 2019 77

Окуляри для зору повинні давати власнику ідеальний зір, бути привабливими та відображати особистість. Важливо не купувати готову оптику, а замовляти її. Консультанти оптики повинні допомогти знайти оправу та лінзи, які відповідатимуть вашим вимогам та індивідуальним параметрам.

Нові окуляри варто купувати не лише тоді, коли змінився зір чи на лінзах з’явилися подряпини. Кожна колекція вражає модними формами та цікавими кольорами, тому важливо бути в тренді. Особливо, не варто ігнорувати цей пункт батькам дітей та підлітків. Адже саме в цьому віці важливе значення має те, як однолітки оцінять новий аксесуар.

Однак, в наш час, через великий вибір оправ та лінз для окулярів, не є легким завданням знайти потрібний варіант. В оптиці консультанти пропонують різноманітну кількість моделей та форм.

  • Діапазон застосування ваших нових окулярів

При покупці нових окулярів дуже важливим критерієм є діапазон застосування окулярів для зору. Одне з перших питань, яке потрібно задати собі: для чого мені потрібні окуляри? Людині, яка весь день працюватиме за комп'ютером, знадобляться інші окуляри, ніж тим, хто працює на вулиці, або тим, хто часто займається спортом.  Чим більше інформації надано консультанту та оптометристу оптики (хороший спеціаліст завжди багато запитує), тим простішим буде процес вибору.

  • Сучасні технології

Сучасний оптичний ринок дозволяє замовити окуляри, які вирішуватимуть саме ваші проблеми із зором. Чим точніше буде підібрана оптика, тим чіткішим буде зір. Концепція виробу окулярів для зору аналогічна з вибором костюму, який вам шиють на замовлення за вашими параметрами.

Також читайте на порталі:Чому люди носять окуляри: дві основні причини

Ірина Околович