На які серйозні проблеми вказує раптове погіршення зору?

11 мая 2019 280

Незважаючи на те, що з віком зір трохи змінюється, раптове погіршення зору часто вказує на серйозну проблему. 

Погіршення зору є сигналом про те, що з вашими очима щось не так.  Якщо очі вас турбують або ви помітили будь-які зміни, обов'язково запишіться на прийом до офтальмолога, щоб з'ясувати, в чому справа. Чим раніше ви перевірите очі, тим більше у вас шансів побороти хворобу.

Які симптоми повинні насторожити?

  • Ви бачите сіру тінь

Якщо ви помітили сіру тінь у ваших очах, не чекайте, поки вона зникне. Це може бути ознакою відшарування сітківки. Якщо не лікувати проблему, це може призвести до сліпоти.

  • Втрата зору на одному оці

Втрата частини зору на одному оці може бути ознакою пухлини мозку. І це, очевидно, те, що потрібно лікувати одразу.

  • Чорні плями перед очима

Чорні плями, а також розмитість можуть бути ознакою захворювання очей, відомого як дегенерація жовтої плями. Ранній діагноз може допомогти пацієнтам запобігти розвитку хвороби. Варіанти лікування дегенерації жовтої плями включають вітамінотерапію, зміни способу життя, а іноді й ін'єкції в око.

  • Чутливість до світла

З віком білки усередині лінзи можуть злипатися, перетворюючи лінзу з прозорої в хмарну. Це ознаки катаракти, і вона може викликати чутливість до світла разом із затуманеним зором. Катаракта не зникне сама по собі, тому обов'язково потрібне лікування.

  • Вночі поганий зір

Нездатність добре бачити вночі може бути ознакою серйозної проблеми. Хоча це зазвичай впливає на людей похилого віку, це ще один симптом катаракти, за яким варто стежити.  

Також читайте на порталі: Новые причины миопии: обнаружена клетка сетчатки, отвечающая за близорукость