Напої, які корисні для зору

19 августа 2019 291

Здорові очі та хороший зір відіграють вирішальну роль. Всі ми знаємо, що старіння впливає на зір. З віком розвивається катаракта, астигматизм та інші захворювання. Які напої рекомендовано для профілактики здорових очей?

Дотримання дієти, багатої свіжими фруктами та овочами є безцінним джерелом білка. Рослинні білки містять амінокислоти, які легко засвоюються в організм.

Фрукти та овочі містять велику кількість вітамінів та мінералів, які відповідають за відмінний зір. Споживання напоїв, продуктів харчування або добавок з високим вмістом цинку, хрому, селену, міді, магнію і вітамінів А, В, С, D і Е допоможе підтримати добрий зір, а також забезпечить безліч інших переваг для здоров'я.

  • Морквяний, буряковий та яблучний сік

Морква містить багато бета-каротину. Він перетворюється на вітамін А, який важливий для загального здоров'я очей. Буряк містить лютеїн та зеаксантин, які підтримують здоров'я макули та сітківки. Яблука багаті на біофлавоноїди, які також сприяють поліпшенню зору.

  • Сік зі шпинату, капусти, броколі

Темно-зелене листя, таке як шпинат, капуста і броколі, багаті на велику кількість антиоксидантів та важливі для підтримки гарного самопочуття. Як буряк, вони містять лютеїн і зеаксантин, які фактично поглинають синє світло, шкідливе для сітківки очей.

Пийте соки щоденно, адже дбати про здоров’я очей варто вже сьогодні.  

Також читайте на порталі: Яке вино корисне для очей?

Ірина Околович