Навіщо потрібен розчин для контактних лінз?

02 декабря 2019 51
Навіщо потрібен розчин для контактних лінз?

Розчин для контактних лінз призначений для очищення та зберігання м’якої оптики. Цей засіб вбиває небезпечні для очей бактерії та виділення, які можуть накопичуватися на лінзі. Тобто, саме від розчину залежить безпека під час експлуатації коригуючого засобу. 

Сьогодні оптичний ринок пропонує чималий вибір багатофункціональних розчинів для всіх видів контактних лінз. Проте, на що варто звертати увагу, обираючи засіб? Які компоненти у складі сприяють комфортному носінню контактних лінз, а які провокують подразнення?

Основні функції розчину:

  • дезінфекція;
  • очищення;
  • видалення білків;
  • зволоження. 

Важливо, щоб розчин містив у складі натуральні компоненти, які сприятимуть комфортній експлуатації оптики, усуватимуть відчуття сухості в очах. Користуючись розчином, очі не повинні червоніти та пекти. Неодмінно варто звернути увагу на кількість консервантів. Адже вони можуть викликати алергічні реакції. 

  • Який розчин вибрати?

Ідеально дезінфікує та очищає контактні лінзи багатофункціональний іспанський розчин Solente Rossini. Цей засіб має у складі мінімальну кількість консервантів, тому підходить абсолютно всім носіям контактних лінз. 
Користувачі віддають перевагу саме цьому засобу, через перевірену якості та конкурентно доступу ціну. Компанія Solente пропонує лише краще. Тому, шукайте в салонах та в інтернет-магазинах оптики розчин Rossini вже зараз. Кількість товару обмежена. За оптимальну ціну, ви отримаєте відмінної якості продукт.