Найм’якший розчин для контактних лінз Solente Frida зі знижкою -50%

06 декабря 2019 56
Найм’якший розчин для контактних лінз Solente Frida зі знижкою -50%

Якщо ви досі не визначилися, який розчин для контактних лінз краще очищає та зволожує контактну оптику, пропонуємо звернути увагу на якісний багатофункціональний засіб Frida від Solente. Італійські виробники потурбувалися, аби розчин підійшов кожному носієві м’якої оптики. 

Solente Frida користувачі називають одним із найм’якших та найкомфортніших засобів для контактних лінз. Адже засоби інших виробників з подібним складом не мають такого низького, як у Frida, відсотка дезінфектора EDTA - 0,01% та консерванту полігексаметіленбігуаніда - 0,0001%. 

Саме тому контактні лінзи, які перебувають в цьому багатофункціональному засобі не викликають подразнень. Також носії оптики не скаржаться на печіння в очах та інші алергічні прояви. Цей симптом іноді може виникати після користування деяких засобів для дезінфекції лінз. Frida створений для людей, які мають чутливі очі. 

Ще однією особливістю Frida є наявність у розчині змазуючого складника, який сприяє тому, щоб лінза при носінні залишалася зволоженою. Також засіб виділяється серед інших високою антибактеріальною дією. Спеціальні компоненти у складі дозволяють ідеально очищати лінзи від пилу та білкових виділень, а також строюють бар’єр для забруднення оптики. 

Наголосимо, що саме від розчину для контактних лінз залежить те, наскільки тривалим буде комфорт в м’якій оптиці. Тому, обирайте кращі товари за доступною ціною. 
Придбати Solente Frida (360 мл) всього за 125 грн можна в інтернет-магазині оптики Kievlinza.ua або в одному із салонів Оптика-С в Києві.