Найшкідливіші продукти для зору

07 марта 2018 1899

Існує безліч причин, які провокують втрату зору. Сьогодні ми поговоримо про найпопулярніші з них, про які люди не часто задумуються. Це – їжа. Виділимо найнебезпечніші продукти, які допомагають нашому зору погіршуватися. 

Хліб - причина короткозорості

Результати досліджень показали, що в хлібі знаходиться рафінований крохмаль, який підвищує рівень інсуліну в процесі травлення. Якщо крохмаль швидко засвоюється, підшлункова залоза виробляє більше інсуліну. А це призводить до зменшення сполучного білка, що погано діє на розвиток очного яблука. Це одна із теорій, яка пояснює збільшення кількості короткозорих людей.

Вплив вуглеводів

Американські вчені встановили, що при частому вживанні їжі, насиченою вуглеводами (рис, макарони, булочки), у людини погіршується стан макули (це центральна частина сітківки ока). Це може призвести навіть до сліпоти. Науковці говорять, що майже кожен сорокарічний чоловік може мати таку патологію, і найголовніше те, що ефективного лікування проти цього - немає. Тому дієтологи радять людям включати в свій раціон більше зелених овочів і менше борошняних виробів.

Харчові добавки

Сухарики, чіпси, жувальні гумки, солодощі, соуси, напої, що містять в собі різні харчові добавки, барвники, ароматизатори, надзвичайно шкідливі для всього організму в цілому, від них страждають практично всі органи людини, в тому числі очі. 

Автор: Ірина Околович