Недоліки лазерної корекції зору

08 декабря 2019 1370
Недоліки лазерної корекції зору

Сьогодні лазерна корекція зору набула популярності. Адже, це єдиний спосіб позбутися від поганого зору. Проте, хірургія має не лише переваги, але й недоліки, про які важливо наголосити.

Такі дефекти рефракції, як короткозорість, далекозорість, астигматизм та пресбіопія, виникають через недосконалу оптичну систему ока. Діагностуючи ці рефракційні порушення, лікарі виявляють викривлення рогівки, кришталика або неправильну форму очного яблука. Щоб компенсувати ці дефекти, люди носять окуляри або контактні лінзи. Проте, ці засоби для корекції не лікують проблеми, а лише допомагають добре бачити.

Повністю позбавитися від патології можна тільки шляхом хірургічного втручання. 

Лазерна корекція зору допомагає швидко та безболісно відновити зір та назавжди позбавляє людину від окулярів та контактних лінз. Є у такого лікування і мінуси.

Недоліки лазерної корекції зору

Негативних аспектів, які перешкоджають проведенню операції, набагато менше. Проте про них фахівці попереджають пацієнтів перед хірургією. Так, важливо розуміти, що процедура не зможе усунути причинно-наслідкові зв'язки, з якими пов'язане значне погіршення зору. Якщо своєчасно не виявити природу проблеми, патологія буде прогресувати, що знизить ефективність раніше зробленої операції.

Також, якщо пацієнт не буде дотримуватися рекомендацій офтальмолога та безперервно напружуватиме очі, гострота зору може значно знижуватися. Бувають випадки, що результат не повністю задовольняє пацієнта. На жаль, виправити таку ситуацію можна тільки після повторної корекцією зору лазером через деякий час.

Часто людей з поганим зором лякає вартість хірургії. Звичайно, лазерне лікування по кишені не кожній людині, але в перспективі воно виходить дешевше, ніж носіння окулярів чи контактних лінз.  

Навіть розуміючи переваги та недоліки, рішення про те, чи наважуватися на лазерну корекції зору повинно грунтуватися на висновках медиків.

Також читайте на порталі: Лазерна корекція зіпсувала зір

Ірина Околович