Інноваційна новинка від Solente: контактні лінзи Sitara з найвищим рівнем киснепроникнення - 190 Dk/t

04 декабря 2019 69
Інноваційна новинка від Solente: контактні лінзи Sitara з найвищим рівнем киснепроникнення - 190 Dk/t

Від сьогодні в носів контактних лінз немає приводів для роздумів, обираючи оптику, адже на ринку з’явився унікальний продукт - Solente Sitara. Це малайзійські контактні лінзи, які мають найвищий показник киснепроникнення – 190 Dk/t. Тому в цій оптиці ваші очі “дихатимуть”. 

Від рівня киснепроникнення матеріалу контактних лінз залежить те, скільки кисню надходитиме до очей. Чим вищий цей показник, тим комфортніше в оптиці. В Solente Sitara ваші очі будуть отримувати стільки кисню, як отримують очі без контактних лінз. Тому цю м’яку оптику виробники пропонують носити не лише протягом дня, але й пролонговано. У місячних лінзах Sitara ви не знатимете, що таке гіпоксія рогівки та інші ураження ока, які можуть виникнути після використання оптики з малим показником киснепроникнення.

Інші важливі переваги Solente Sitara:

  

  •  контактні лінзи виготовлені з унікального силікон-гідрогелю Filcon 1, який при високому показнику киснепроникнення та достатньому вмісту води (47%) забезпечує ідеальний зір протягом багатьох годин експлуатації та підтримує здоров’я очей;
  • лінзи мають спеціальний UV-фільтр, тому захищають очі від шкідливого ультрафіолету;
  • сучасний асферичний дизайн Sitara дозволить користувачам оптики мати ідеально чіткий зір як в центрі лінзи, так і на периферії.  

Враховуючи переваги матеріалу, місячні контактні лінзи Solente Sitara сьогодні на оптичному ринку не мають аналогів. Ця інноваційна новинка дозволяє користувачам контактних лінз працювати за екраном монітора без побічних ефектів для очей. Максимально пропускаючи кисень та воду, лінзи абсолютно невідчутні на очах. 

Дозвольте вашим очам бути здоровими. Спробуйте лінзи, про які мріяли ваші очі.