Нова колекція оправ в Оптика-С на Лук’янівці: кожен знайде щось для себе

15 марта 2019 132

Вибір окулярів – нелегке завдання, з яким час від часу стикається переважна більшість людей з поганим зором. Нелегке воно тому, що необхідно врахувати досить багато факторів, які в подальшому вплинуть на комфорт носіння та безпосередню безпеку для очей та зору. Крім того, кожен хотів би, щоб окуляри були ще й красивими.


Та якщо ви звернетесь у Оптика-С на неподалік станції метро Лук’янівська, однією проблемою стане менше: вибором місця, в якому підбирати нові окуляри. Тим паче, нещодавно у магазині відбулося оновлення асортименту оправ, завдяки чому кожен зможе підібрати оптику, яка буде йому личити, і при цьому відповідатиме останнім модним тенденціям.

Тож, які оновлення асортименту оправ чекають на вас в магазині?

Модні прозорі пластикові оправи з круглим окуляром.

Мінімалістичні якісні металеві оправи, які зможуть додати обличчю особливого шарму.

Темні пластикові оправи з круглим окуляром, що підкреслять ваші очі.

Крім того, слід враховувати те, що усі оправи з асортименту Оптика-С, розташованої за адресою вулиця Білоруська, 8, мають високий рівень якості: вони не зламаються від легкого дотику, і будуть зручними в процесі носіння.

Консультанти магазину з радістю допоможуть вам підібрати оправу, що вам личитиме найбільше. Також вважайте, що ціни на оправи у Оптика-С відчутно нижче, ніж у інших магазинах оптики – магазин пропонує найвигідніші умови для своїх клієнтів.