Окуляри, які лікують синдром “лінивого око”

10 сентября 2018 605

Досягнення ізраїльських вчених у сфері лікування офтальмологічних захворювань вражають. Продовжуємо розкривати новинки медицини та науки, які вже допомагають та в майбутньому стануть рятівними кругами для мільйонів людей, які мають проблеми з органами зору.

Продовження. Початок в попередньому матеріалі

Біонічні контактні лінзи

Прототип біонічних контактних лінз, розроблений дослідниками з університетів Тель-Авів і Бар-Ілан. Електросигнали надсилаються в лінзи від невеликого датчика, підключеного до окулярів за допомогою закодованого зображення в рогівці користувача. Оскільки у рогівки з усього людського організму найвища щільність сенсорних датчиків, вона може перевести зображення в тактильні відчуття, які потім візуально інтерпретуються.

Окуляри Amblyz для «лінивого» ока

Електронні окуляри, засновані на патенті доктора Омрі Бен Езра, лікують дитячу форму амбліопії, також відому під назвою «ліниве око». Ця оптика допоможе слабкому окові функціонувати та розвиватися.

Протез сітківки

Досягнення в області оптико-генетики дозволяють підвищити чутливість до світла в сітківці пацієнтів, які страждають пігментним ретинітом. Однак, встановити зв’язок оновлених клітин з мозком поки не можливо. Професор Шай Шохам з технічного університету в Хайфі тільки розробляє футуристичний інструмент, схожий на Google-окуляри, щоб обійти нервову систему та безпосередньо стимулювати клітини й відновити зір за допомогою голографії, керованої комп'ютером. Розробка такого пристрою зажадає 5-10 років.

ExPRESS шунтування глаукоми

Мініатюрні імплантати для шунтування глаукоми значно змінили хірургічне лікування глаукоми. Ця розробка вже була використана для 60 000 пацієнтів у світі.

Монітор вікової макулярної дегенерації очей

Унікальна система для моніторингу вікової макулярної дегенерації. Дозволяє швидко викладати результати моніторингу в інтернет, де з ними може ознайомитися лікар. Система почала свою роботу в 2000 році під керівництвом групи ізраїльських офтальмологів. У 2009 система отримала дозвіл FDA, і з того часу монітор продається в штаб-квартирі компанії в Сент-Луїсі.

Автор: Ірина Околович

За матеріалами: doktorisrael.ru

 

Пользователь Ариша Никитюк
Ариша Никитюк
Пользователь
10 сентября 2018

ізраїльські вчені молодці..

Ответить
Пользователь Anastasia Katuschenko
Anastasia Katuschenko
Пользователь
10 сентября 2018

Украина нервно курит

Ответить
Пользователь Янина Лавренюк
Янина Лавренюк
Пользователь
11 сентября 2018

Україні ще вчитись і вчитись

Ответить
Пользователь Вадим Онуфрий
Вадим Онуфрий
Пользователь
11 сентября 2018

Такими темпами и слепоту вылечат

Ответить