Основні методи боротьби з короткозорістю, далекозорістю та астигматизмом

18 декабря 2019 4220
Основні методи боротьби з короткозорістю, далекозорістю та астигматизмом

Ще кілька десятиліть тому поганий зір був вироком на все життя. Сьогодні медицина дозволяє ідеально корегувати зір окулярами чи контактними лінзами. Проте ці засоби не усунуть проблеми. Назавжди забути про поганий зір можна лише за допомогою хірургії.

Сьогодні озброєні сучасними технологіями лікарі здатні раз та назавжди позбавити пацієнта від патологій зору за допомогою швидкої та безболісної процедури - корекції з використанням лазерних технологій. За останні десятиліття технології зробили крок далеко вперед. Чіткий зір сьогодні можна відновити за 15-20 хвилин!

  • Основні методи, завдяки яким лікарі справляються з короткозорістю, далекозорістю та астигматизмом.

Super LASIK

Одна з найдоступніших процедур лазерної корекції зору. Вона проводиться у два основних етапи. Спершу хірург робить тонкий зріз тканини рогівки. Для цього він використовує спеціальний мікрохірургічний ніж. Коли зріз готовий, його можна відігнути в бік. Тоді починається другий етап. Потужний ексимерний лазер випаровує тканини рогівки з мікронною точністю, а сам процес при цьому контролюється за допомогою комп'ютерної системи. Всього за 27 секунд лазер формує новий профіль рогівки, яка тепер фокусує світло точно на сітківці, так людина отримує ідеальний зір.

  • Femto Super LASIK

Більш досконала версія лазерної корекції - технологія Femto Super LASIK при якій порушується мінімальна кількість тканин рогівки. Тому після корекції пацієнт вже через дві доби може вести звичний спосіб життя. Фемтолазер, з яким працює хірург, дозволяє враховувати всі індивідуальні параметри будови ока - і результат операції стає більш точним та прогнозованим.

  • ReLEx SMILE

Найсучаснішим, найбільш щадним способом лазерної корекції сьогодні вважається метод ReLEx SMILE. Це технологія, при якій лазер всього лише робить крихітний (2-4 мм) надріз на рогівці, через який акуратно видаляється лентікула. Відновлення після такої корекції відбувається максимально швидко.

Також читайте на порталі:При яких захворюваннях не можна носити контактні лінзи?

Ірина Околович